Niedziela, 14 Lipca, 2024

Media trening Załęcki vs Omielańczuk przed Clout MMA 2! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 27 października 2023, 21:02
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą Clout MMA 2. Zawodnicy mieli także okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas media treningu.

Już jutro freakowa organizacja zagości w Orlen Arenie w Płocku. Na karcie walk znalazło się wiele ciekawych zestawień, jednak jedne z największych emocji wzbudza main event, w którym Daniel Omielańczuk w końcu zmierzy się z Denisem Załęckim.

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.25eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki3.21eFortuna.pl

Media trening Omielańczuk vs Załęcki

Forma Denisa Załęckiego jest wielką niewiadomą, gdyż powraca po bardzo poważnej kontuzji. Musiał przejść operację, gdyż zerwał więzadła, co zmusiło go do przerwy od treningów. Kiedy po raz pierwszy pojawił się na konferencji był w bardzo słabej formie fizycznej.

Ma jednak za sobą ciężkie przygotowania, zrzucił sporo kilogramów oraz zapewnia, że pracował również nad kondycją. Podczas media treningu zaprezentował serię szybkich ciosów, jednak nie chciał zdradzić zbyt wiele. Natomiast Omielańczuk postanowił zażartować.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO