Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Saleta obawia się o zdrowie Sosnowskiego: “Dalej uważam, że nie powinien boksować, ale…” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 27 października 2023, 11:02
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Pod koniec października na Clout MMA 2 we freak fightach zadebiutuje Albert Sosnowski. W temacie popularnego “Dragona” wypowiedział się Przemysław Saleta.

Były mistrz Europy i pretendent do pasa wagi ciężkiej WBC wraca do sportów walki po dwuletniej przerwie. Jego ostatni występ miał miejsce na charytatywnej gali bokserskiej, gdzie pokonał Przemysława Saletę. Teraz Sosnowskiego czeka debiut w Clout MMA, gdzie zmierzy się z Remim Gruchałą.

O swojego dawnego oponenta jeden z fanów zapytał Saletę podczas Q&A dla kanału Fansportu TV. Były pięściarz i kick-bokser przyznał, że nie ma zamiaru niczego nikomu zabraniać. Trzeba jednak pamiętać, kiedy należy powiedzieć “dość”.

– Niegdyś mówiłem, że Albert nie powinien boksować zawodowo i dalej uważam, że nie powinien. Freakowa organizacja to jest jednak coś innego. (…) Jeśli się czuje na siłach – jestem ostatnią osobą, która by komuś czegoś zakazywała. Ale też wiem, że z zawodnikami jest tak, że bardzo często oni nie widzą, że powinni zawiesić rękawice na kołku. I czasem się to kończy tragicznie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO