Środa, 17 Lipca, 2024

Załęcki znokautuje Omielańczuka!? Minda typuje walkę wieczoru Clout MMA 2 [WIDEO]

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 27 października 2023, 14:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kamil Minda wytypował main event gali Clout MMA 2. Przyznał, że nie można skreślać Denisa Załęckiego, który jest dużym underdogiem.

Już jutro odbędzie się kolejna freakowa gala, a w walce wieczoru zobaczymy “Bad Boya”, który zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. Dla zawodnika z Torunia jest to ogromne wyzwanie przede wszystkim ze względu na doświadczenie weterana wagi ciężkiej.

Omielańczuk ma jednak najlepsze lata za sobą, a w ostatnich 7 walkach przegrał 5 razy. Załęcki jest natomiast mocno zmotywowany, dysponuje potężnym uderzeniem i może popsuć wiele kuponów, gdyż duża część kibiców spodziewa się jego pewnej porażki.

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.25eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki3.21eFortuna.pl

Minda o walce wieczoru Clout MMA 2

Minda, który w wywiadzie dla fansportu.pl odpowiedział na pytania kibiców, uważa że nie można skreślać Denisa. Zaznaczył, iż miał okazję z nim trenować i wie, jak mocno uderza “Bad Boy”. Dodatkowo jest znacznie młodszy oraz bardzo dynamiczny i agresywny.

– Denis ma szanse. Jest młody, dynamiczny, agresywny. Początek walki, jeśli rzuci wszystko na szalę, nie jest skreślony. Jest duża szansa, że może trafić cepem, lucky punchem. Chociaż to też nie jest do końca amator, jednak trochę walk stoczył w kickboxingu. Ciosy wyprowadzać umie, dysponuje mocnym uderzeniem. Daniel był raz znokautowany, także nie jest powiedziane, że dostanie strzała i nie padnie.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO