Clout MMA 2: 10 rywali nie było w stanie go pokonać! Boro wygrywa szalony pojedynek [WIDEO]

Opublikowane 28 października 2023, 22:42
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Legendarny filmik z YouTube’a ziści się na Clout MMA 2. Kilkanaście lat po tym, jak Rafał „Boro” Borkowski inscenizował, jak poradzi sobie z 10. rywalami otrzymał szansę zaprezentowania tego w oktagonie!

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Rafał Borkowski na co dzień mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Pochodzi jednak z Olsztyna i stamtąd wyszedł noszący już miano „legendarnego” film, na którym młody „Boro” pokazywał, jak rozprawi się z 10. przeciwnikami na „Kortowiadzie”. Pięciu to za mało – krzyczał wówczas do niego kolega. Clout MMA po kilkunastu latach postanowiło dać Rafałowi szansę, by ten pokazał to w prawdziwym życiu.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Przeciwnikami „Bora” zostali: Krystian „Świstak” Bajor, Fabian „Banersky” Baner, Gustav Carvalho, Radosław „Radar” Kalisz, Kacper Kurek, Szymon „Lord Szymass” Patyna, Alan „Sanchez” Stepień, Mateusz „Mavs” Szczypior, Marcin Szwed, Denis „Tona” Zakrzewski. Pojedynek będzie trwał 10 rund, a każda z nich będzie trwała dokładnie minutę.

Clout MMA 2. „Boro” na 10 – RELACJA

RYWAL 1

Pierwszym rywalem był „Sanchez”. Alan szybko atakował Borkowskiego, który szybko obija oponenta. Mocny high kick „Sancheza”, ale nie wszedł całkiem czysto na głowę „Bora”. Pierwszy rywal nie dał rady.

RYWAL 2

Gustav szybko zaczął napierać i posyłał mocne lewe i prawe na „Bora”, który również nie odpuszcza oponentowi. Nie wychyla się specjalnie Rafał, Carvalho przecina powietrze i inkasuje mocnego prawego „Bora”, który przetrwał kolejnego rywala.

RYWAL 3

Baner pojawił się w klatce, szybko skrócił dystans, ale Borkowski szybko kolanami trafił przeciwnika w głowę! Przewrócił się „Baner”, uchylił się przed jego ciosami Borkowski, który dobrze trafił w klinczu kolejnymi kolanami.

RYWAL 4

Kacper Kurek już w klatce, „Boro” miał chwilę przerwy. Kacper trafił niezłym prawym, ale obrywa mocnym lewym! Backfist Borkowskiego trafia, „Kapo” mocno obrywa od zmęczonego rywala, który mądrze rozgrywa kolejne starcie.

RYWAL 5

W klatce znalazł się „Świstak”. Krystian zamyka „Bora” na siatce, szybko bije i zamyka Rafała na siatce! Borkowski broni się jak może, stracił sporo sił, „Świstak” obija go niemiłosiernie, ale nie udało mu się skończyć Rafała!

RYWAL 6

Lord Szymass również od razu natychmiast wjeżdża w Borkowskiego, który inkasuje coraz więcej uderzeń. Oponent nie przestaje napierać z krótkimi sierpami, „Boro” szuka kolan w klinczu, ale głównie już broni się Rafał, który naprawdę ciężko oddycha.

RYWAL 7

Czas na Marcina Szweda, który nie każe Borkowskiemu czekać na szybką kombinację. „Boro” inkasuje kolejne razy, ale odgryza się pojedynczymi uderzeniami. Rafał straszy prawym i chowa się za gardą, ale Szwed nie rzuca się z serią.

RYWAL 8

Tym razem to „Tona” wszedł do klatki i straszy „Bora” kopnięciami. Na wstecznym „Boro”, ucieka przed kolejnymi uderzeniami, jak choć ciosy 8. oponenta nic mu nie robią.

RYWAL 9

„Radar” wchodzi mocno jak z roastem na telefonie, ale to on obrywa od zmęczonego „Bora”! Dużo mocnych kopnięć nr 9, ale Borkowski i tak mądrzej się zachowuje na cofce, niż oponent w ofensywie.

RYWAL 10

Mavs ostatnim, który sprawdzi się z Borkowskim. Mocne ciosy Mateusza, szaleńczo atakuje „Bora”, który ANI RAZU nie był jeszcze liczony. „Mavs” wściekle bije, atakuje high kickiem i nieprzygotowanymi podbródkami, ale nie daje rady!

Wynik walki: Rafał „Boro” Borkowski wygrał z 10. rywalami!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO