Środa, 17 Lipca, 2024

Clout MMA 2: Absolutna dominacja! Narożnik musiał poddać Toniego Chaplina! [WIDEO]

Opublikowane 28 października 2023, 21:41
przez Jakub Hryniewicz
1
3
Brak komentarzy

Jak na pierwszej gali, tak i na Clout MMA 2 nie mogło zabraknąć zaskoczeń. Po praz pierwszy w klatce doszło do starcie zawodników mających mniej niż 18 lat.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Walka niepełnoletnich zawodników odbyła się na zasadach semi-pro. To pierwszy raz w historii freak fightów, gdy doszło do pojedynku tak młodych osób. Między chłopakami nie ma żadnego konfliktu, a po nich samych widać też było niemały stres w związku z programami na żywo.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Toni Chaplin to oczywiście rodzony brat współwłaścicielki Clout MMA, Lexy. Młodzian przez jakiś czas był mniej aktywny w sieci, jednak teraz wszyscy sobie o nim przypomnieli. Jego przeciwnikiem był jeden z najbardziej popularnych twórców na TikToku, Marcel Gawroński, czyli popularny “Gawronek”.

Clout MMA 2. Toni Chaplin vs “Gawronek” – RELACJA

RUNDA 1

Gawronek od razu ruszył z kombinacją prawa ręka-kopnięcie na tułów! Toni Chaplin inkasuje mocne kolana, próbował ratować się obaleniem, ale sam oberwał kolejnymi uderzeniami i został obalony przez Marcela! Pełna kontrola Gawrońskiego, który w pełni kontroluje starszego oponenta w pozycji bocznej i przechodzi do dosiadu! Toni Chaplin, broni się jak może, ale do klatki wlatuje ręcznik z narożnika Toniego!

Wynik walki: Marcel “Gawronek” Gawroński wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO