Środa, 17 Lipca, 2024

Clout MMA 2: Laluna pokonuje Bobek! Jednogłośna decyzja sędziów [WIDEO]

Opublikowane 28 października 2023, 21:27
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Kartę główną Clout MMA 2 otworzyło starcie pań. W formule K-1 zmierzyły się ze sobą Katarzyna “Laluna” Alexander i Agnieszka Bobek.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Było to pierwsze dzisiejszego wieczoru starcie debiutantek w Clout MMA. “Laluna” miała już oczywiście za sobą 1. walkę we freak fightach. Kilkanaście miesięcy wcześniej niejednogłośną decyzją sędziów uległa Wiktorii Jaroniewskiej. Tym razem znana z Królowych Życia Katarzyna Alexander postawiła na swoim i zmierzyła się w samej stójce.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Podczas Clout MMA 2 jej rywalką była Agnieszka Bobek. Niewiele niestety można o niej powiedzieć oprócz tego, z czego zasłynęła. W jednym odcinku programu GOATS starała przekonać do siebie Kacpra Błońskiego… podnosząc do góry bluzkę.

Clout MMA 2. Laluna vs Bobek – RELACJA

RUNDA 1

Laluna szybko ruszyła z obszernymi sierpami, Bobek wykorzystuje przewagę zasięgu i odpycha rywalkę frontami na brzuch. Skróciła w końcu dystans Alexander, sięga oponentkę mocnymi prawymi! Agnieszka podchodzi z pojedynczymi uderzeniami, ale Laluna z łatwością dopada do niej z mocnymi cepami, ale nie daje rady skończyć przed kończącym rundę gongiem.

RUNDA 2

Bobek szybko próbuje punktować lewym prostym, Laluna z łatwością dopada do niej jednak z sierpami. Agnieszka obawia się tych uderzeń i cofa się przed kolejnymi ciosami. Alexander tym razem szarżuje, dociska oponentkę do siatki, skąd odsuwa się po kilku ciosach. Mocny prawy Laluny sięga szczęki rywalki. Bobek stosuje technikę niczym z jakiejś kreskówki, Laluna zaś celnie sięgnęła kilkoma lewymi prostymi.

RUNDA 3

Bobek zaczyna od ciosów na głowę i kilku low kicków. Obrywa zaraz mocnym prawym i już Agnieszka na wstecznym. Laluna celnie boksuje na brzuch i prawy sierp, odpowiadał Bobek kolanem, ale nie weszło ono czysto. Alexander szuka kończącego prawego cepa, ale daleko jej do sukcesu. Laluna trafiła sierpem, ale przy okazji zaczepiła o strój Bobek. Mocne prawe Laluny sięgają głowy Bobek, która wytrzymuje kolejne uderzenia rywalki. Bobek szukała jeszcze swojej szansy do ostatniej sekundy, ale Królowa Życia odniosła pewne zwycięstwo.

Wynik walki: Katarzyna “Laluna” Alexander wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO