Clout MMA 2: „Lizak” wygrywa pojedynek! Najman nie zrobił w klatce niczego! [WIDEO]

Opublikowane 28 października 2023, 22:08
przez Jakub Hryniewicz
1
25
Brak komentarzy

Pojedynek Marcina Najmana z Piotrem Lizakowskim na Clout MMA 2 interesował niemal wszystkich kibiców sportów walki. Czy „Lizak” poradził sobie z dużo cięższym rywalem?

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Pojedynki z udziałem samozwańczego „Cesarza polskich freak fightów” zawsze przykuwają uwagę kibiców. Ostatni poszedł zupełnie nie po jego myśli – Najman przegrał w 16 sekund z Andrzejem Fonfarą. Tym razem czekały go dwa pojedynki z przedstawicielami młodego pokolenia, choć z zupełnie dwóch różnych światów. Nim „El Testosteron” spotkał się z Adrianem Ciosem doszło do jego pojedynku z Piotrem Lizakowskim.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Popularny „Lizak” karierę w Internecie zaczął robić na kanale Ebe Ebe, gdzie wraz z Michałem Pasternakiem przeprowadza wywiady na freak fightowych wydarzeniach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego to jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. W sierpniu debiutował podczas pierwszej edycji Clout MMA, gdzie szybko poradził sobie z Dominikiem Skowyrą. Tym razem również zapowiadał skończenie, choć przez KO na Najmanie! Jak było? Kto wygrał walkę Najman vs „Lizak”?

Clout MMA 2. Najman vs Lizakowski – RELACJA

RUNDA 1

„Lizak” na wstecznym, robi dużo przyruchów, kopie low kicka i orbituje po klatce. Najman spokojnie, nie rzucił się jak na Fonfarę. Nie trafił z kopnięciem w nogę, Lizakowski dobrze kopie frontem na udo. Czai się na przechwycenie nogi rywala „El Testostreron”, który wciąż niemal nic nie pokazał w starciu z Piotrem. Dobrze okopuje mu nogę wykroczną „Lizak”, który też z łatwością ucieka mu po oktagonie. Najman straszy prawicą, Lizakowski nie odskoczył w czas.

RUNDA 2

Najman zaczął od przyspieszenia, Lizakowski ucieka i doskakuje z kopnięciem na kolano, a zaraz też na łydkę. Sędzia upomniał zawodników, a „Lizak” idzie po obalenie, po czym wskakuje mu za plecy! Dużo mocnych ciosów Piotrka, „El Testosteron” z plecakiem w postaci Lizakowskiego chronił się za gardą, a Piotrek ruszył po naciskówkę! Twardo broni się Najman, a „Lizak” do końca twardo trzymał się na plecach.

RUNDA 3

Piotr znów rozpoczął od krążenia po siatce, grozi Najmanowi kopnięciami na nogi. Ten również straszy low kickiem, a zaraz unika prób Lizakowskiego. Sędzia ostrzega obu zawodników przed ciągłą ucieczką, po czym „Lizak” rusza po nieudane obalenie, co skończyło się prawym od Piotrka. Najman ganiał rywala z próbami kopnięć, ale przegra to starcie przez decyzję.

Wynik walki: Piotr Lizakowski wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
25
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO