Środa, 17 Lipca, 2024

Clout MMA 2: Skrzypas poddaje w debiucie! Wygrywa pierwszy pojedynek gali! [WIDEO]

Opublikowane 28 października 2023, 20:26
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Czas rozpocząć galę Clout MMA 2! Kartę walk otworzy starcie skonfliktowanych twórców internetowych: “Skrzypasa” oraz “Super Mario”.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Dzisiejsze wydarzenie spod sztandaru Clout MMA jest już drugim w zaledwie niecałe 3 miesiące. Tym razem organizacja odwiedziła Płock, gdzie dojdzie do takich walk, jak Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, Denis Labryga – Kamil Minda, czy Tomasz Sarara – Dawid Załęcki.

W karcie walk nie brakuje też prawdziwych freak fightów, jak Najman – Lizakowski. Na ceremonii ważenia okazało się, jak wielka jest różnica kilogramów. Marcin później ma stoczyć jeszcze jeden pojedynek, choć z odrobinę cięższym rywalem w postaci Adriana Ciosa. Federacja zaskoczyła i na kilka dni przed galą dodała też starcie “Gosia Magical” vs “Nikita”.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kartę otworzyło starcie Błażeja Skrzypka z Mariuszem Sobczakiem. Obaj znani są przede wszystkim z motywacji innych. Internetowi twórcy nie pałają do siebie sympatią, o czym dawali znać na konferencjach. Za “Skrzypasem” przemawia masa, gdyż jest kilkanaście kilogramów cięższy od “Super Mario”. Ten z kolei ma na swoim koncie debiut, w którym decyzją pokonał “Ludwiczka”.

Clout MMA 2. Skrzypas vs Super Mario – RELACJA

RUNDA 1

Skrzypek szybko zaczął frontami na brzuch, Super Mario agresywnie atakował go wiatrakami. Sięgnął prawym sierpem cofającego się Błażeja, który ratuje się klinczem i szuka obalenia. Sobczak dobrze się broni trzymając rywala za ramię, dobrze kopie kolanami na tułów. Wyłapał nogę Skrzypas i od razu po obaleniu przeszedł do pozycji bocznej. Skrzypek wchodzi w dosiad! Ciasno trzyma go jednak Super Mario i Błażej wraca do pozycji bocznej. Mocne ciosy Skrzypasa na żebra, a na koniec rundy posłał jeszcze mocne bomby na czoło Sobczaka.

RUNDA 2

Super Mario od razu trafił sierpem! Ruszył z mocnymi wiatrakami, ale wyłapał kontrę od Skrzypasa! Mariusz ratuje się zejściem w nogi, ale Skrzypek przechwytuje głowę i wygrywa przez poddanie po gilotynie!

Wynik walki: Błażej “Skrzypas” Skrzypek wygrał przez poddanie w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO