Clout MMA 2: Gocha Magical zdemolowała Nikitę! Nokaut w drugiej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 29 października 2023, 00:56
przez Jakub Hryniewicz
5
35
Brak komentarzy

Podczas Clout MMA 2 doszło też do niezwykle kontrowersyjnego starcia rodem ze świata patostreamingu. „Gosia Magical”, czyli matka słynnego toruńskiego twórcy zmierzyła się z jego byłą dziewczyną – Nikolą „Nikitą” Alokin.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Tego po federacji Clout MMA nikt się nie spodziewał. Dosłownie na godziny przed pierwszym wydarzeniem dodano do karty pojedynek Adriana Ciosa z „Magicalem Juniorem”, co było potężnym zaskoczeniem. Środowe ogłoszenie jednak odbiło się dużo większym echem.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Zapowiedziano bowiem właśnie zakończone starcie „Goha” vs „Nikita”. Panie doskonale się znają z Torunia, gdzie pani Zwierzyńska mieszka ze swoim synem, „Danielem Magicalem”. Nikola Alokin przez jakiś czas była z nim związana, jednak uciekła ze środowiska, za co teraz ma ją skarcić matka byłego partnera.

Ze względu na liczne problemy zdrowotne 50-letniej pani Małgorzaty starcie to szybko odbiło się echem w mediach. Doprowadziło ono do wycofania się jednego ze sponsorów gali oraz reakcji sponsora tytularnego Orlen Areny w Płocku, gdzie odbywała się gala.

Clout MMA 2. Gosia Magical vs Nikita – RELACJA

RUNDA 1

Gosia Magical mocno ruszyła na Nikolę, która zainkasowała kolejne ciosy. Magicalowa docisnęła Nikolę do siatki, sporo sił straciła w 1. rundzie napierając na Nikitę. Nikola sromotnie przegrała premierową odsłonę, inkasując nokdaun.

RUNDA 2

Pierwsze ciosy przestrzeliły o kilka metrów, po czym „Gosia Magical” pressuje, ale z tego wcale nic nie wynika. Nikita straszy frontami, po czym inkasuje mocny lewy! Padła na deski i nokdaun może zakończyć się TKO… I TAK SIĘ DZIEJE!

Wynik walki: Małgorzata „Gocha Miagical” Zwięrzyńska wygrała przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
35
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO