Szpilka nie mógł się powstrzymać! Tak zareagował na porażkę Załęckiego [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 października 2023, 11:28
przez Przemek Krautz
11
3
Brak komentarzy

Po gali Clout MMA 2 nie mogło obejść się bez komentarza Artura Szpilki. Zawodnik KSW po raz kolejny uderzył w byłego przeciwnika.

„Szpila” w organizacji High League zmierzył się z Denisem Załęckim, który przegrał po kilkudziesięciu sekundach przez kontuzję. Teraz z „Bad Boyem” zmierzył się Daniel Omielańczuk, którego mocno wspierał Szpilka i typował jego zwycięstwo przed czasem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szpilka uderza w Załęckiego

W klatce karty rozdawał weteran wagi ciężkiej, który rozbijał bezradnego rywala. Załęcki zaczął padać na deski bez ciosów, uciekał przed rywalem, a nawet kopał i rzucał się w nogi, mimo że starcie odbywało się na zasadach boksu. W końcu sędziowie zgodnie z ustaleniami zmienili formułę na MMA, gdyż Denis miał na swoim koncie zbyt wiele fauli.

Niestety zaraz po decyzji arbitrów Załęcki wyszedł z klatki i udał się do szatni. Nie zamierzał kontynuować pojedynku. W sieci pojawiło się wiele mocnych komentarzy zarówno od kibiców, jak i innych zawodników. Głos zabrał m.in. Artur Szpilka, który na swoich social mediach opublikował takie nagrania:

Sprawdź wywiady po Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO