Awantura po dyskwalifikacji Denisa Załęckiego! Jest nagranie spod klatki! [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 30 października 2023, 12:32
przez Przemek Krautz
13
8
Brak komentarzy

Do sieci trafiło nagranie spod klatki, na którym możemy zobaczyć, jak Denis Załęcki kłóci się z kibicem, po czym rzuca się w jego kierunku.

„Bad Boy” po raz kolejny w kontrowersyjny sposób poniósł głośną porażkę. W trakcie walki z Danielem Omielańczukiem po prostu wyszedł z klatki. Zgodnie z ustaleniami, jeśli złamałby zasady co najmniej dwa razy, starcie bokserskie zostałoby dokończone w formule MMA.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Awantura pod klatką

Po kilku kolejnych faulach Załęckiego sędziowie przerwali pojedynek i ogłosili zmianę zasad. Denis nie zamierzał jednak bić się w MMA. Zrezygnował z dalszej walki i został wygwizdany przez kibiców. Po wyjściu z klatki doszło też do wymiany zdań z mężczyzną zasiadającym na trybunach.

W pewnym momencie Denis próbował przedrzeć się przez ochroniarzy i ruszyć w jego kierunku. Całe zajście skomentował takimi słowami – Nawet nie wiem, ktoś tam się podpruwa, niech się ciągnie i tyle. Nawet nie pamiętam.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO