Firma streamingowa zabrała głos! Jest odpowiedź na oświadczenie Clout MMA

Fot. Clout MMA
Opublikowane 2 listopada 2023, 13:30
przez Przemek Krautz
5
16
4 komentarze

Serwis, który zajmuje się przeprowadzaniem transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, zabrał głos w sprawie oświadczenia Clout MMA.

Niestety freakowa organizacja po raz kolejny zawiodła kibiców. Przy okazji pierwszej gali wystąpiły gigantyczne problemy z PPV, a osoby, które wykupiły dostęp, nie były w stanie obejrzeć wydarzenia. W pewnym momencie nie można było nawet wejść na stronę ani się zalogować.

Organizacja zapewniła, że tym razem będzie inaczej i każdy obejrzy galę w najwyższej jakości. Niestety, sytuacja się powtórzyła i po raz kolejny problemy z transmisją uniemożliwiały oglądanie wydarzenia na żywo. Tym razem wielu kibicom puściły nerwy i zapowiedzieli, że nigdy więcej nie wykupią Clout MMA.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Informacja w sprawie transmisji Clout MMA

W oficjalnym oświadczeniu federacja przekazała, że jest to wina firmy Redge Technologies, która odpowiadała za transmisję. Jednocześnie Clout MMA zapowiedziało, że przy kolejnej gali będzie współpracować ze StreamOnline:

– Rozpoczynamy współpracę z nowym dostawcą StreamOnline, który z sukcesami przeprowadzał transmisje kilkudziesięciu gal w systemie PPV i dostarczał je na najwyższym poziomie.

Firma StreamOnline zabrała głos po oświadczeniu Clout MMA. Wyjaśniła, że na ten moment nie współpracuje jeszcze z federacją i aktualnie wszystko jest na etapie prowadzenia rozmów:

– Sporo pytań od Was dostajemy w sprawie Clout MMA, dlatego chcielibyśmy Wam przedstawić, jak sprawy się mają. W odniesieniu do oświadczenia @cloutmma pragniemy poinformować, że StreamOnline na dzień dzisiejszy nie współpracuje z federacją Clout MMA. Obie strony wyraziły wstępne zainteresowanie, natomiast żadne wiążące umowy nie zostały podpisane i trwają rozmowy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
16
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtas
Wojtas
1 miesiąc temu

Pies wam mordę lizał ! Zapłacić 40zł, żeby co 2 min logować się bo się zacina? Lepiej było wyrzucić 40zł przez okno i patrzeć kto pierwszy podniesie:/ To jak bym poszedł do kina i film by się zacinał masakra. Jak byście mieli honor to byście ludzia kasę oddali. No ale czego się można spodziewać po takim cyrku.

Piotr
Piotr
Reply to  Wojtas
1 miesiąc temu

Też by z tego niezłe freakfighty wyszły 😀

Eve
Eve
Reply to  Wojtas
1 miesiąc temu

No chyba ktoś tu nie zrozumiał artykułu! Chodzi właśnie o to że dostawca PPV dał ciała i rozwiązali z nim umowę i chcą nawiązać współpracę z inną firmą.

Jebać was debile
Jebać was debile
Reply to  Wojtas
1 miesiąc temu

Hahahha patrzcie, to jeden z tych d…ili którzy zapłacili za to g…no i jeszcze nie obejrzeli XD XD

WIDEO