Czwartek, 18 Lipca, 2024

Najman wspierany przez znanego sędziego. Skomentował decyzję komisji o odrzuceniu protestu!

Opublikowane 3 listopada 2023, 13:28
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Sędzia Piotr Michalak nie zgadza się z decyzją komisji, która rozpatrzyła protest Marcina Najmana. Odwołanie “Cesarza” od werdyktu walki z Ciosem nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

Popularny “El Testosteron” na niedawnej gali Clout MMA 2 stoczył dwa pojedynki. Pierwszy, z Piotrem “Lizakiem” Lizakowskim, przegrał przez decyzję praktycznie nic nie pokazując w klatce. Jasnym było, że oszczędza siły na ukaranie za wszystkie obelżywości ze strony Adriana Ciosa.

Ten pojedynek zakończył się bardzo szybko. Lżejszy freak fighter szybko ruszył po obalenie, ale to Najman wylądował z góry, skąd posłał sporo młotków. Sędzia przerwał zaraz starcie, a chwilę później ogłoszono wygraną Ciosa przez dyskwalifikację.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Były pięściarz złożył protest, którego wynik poznaliśmy wczoraj. Niezależna komisja sędziowska odrzuciła wniosek Najmana i podtrzymała pierwotny wynik walki. Z tą decyzją nie zgadza się oczywiście sam “El Testosteron”, ale również sędzia klatkowy Piotr Michalak.

Freak, czy zawodowiec… podstawowe zasady walki są takie same. Ciosy Najmana były blisko “tyłu głowy”, ale nie w tył głowy decyzja niezrozumiała tym bardziej DQ. Każdy może się pomylić jednak wyjść z twarzą można było zmieniając werdykt chociaż na NC. Szkoda. Szansa przepadła – napisał na portalu X (Twitter) arbiter. Niedługo później odpowiedział też jednemu z followersów, który napisał “Cios udawał? Niemożliwe”.

Przez chwilę myślałem że niemożliwe ale wyprowadziło mnie z błędu jego zamroczenie, które rosło wprost proporcjonalnie do upływu czasu jaki miał na dojście do siebie, po to, żeby zamroczenie przeszło.

Za słowa sędziego podziękował oczywiście sam zainteresowany. Marcin Najman nazwał wpis arbitra “głosem rozsądku”.

– Pan Sędzia Piotr Michalak nie schował głowy w piasek. Dziękuje za ten głos rozsądku!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO