Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Pierwszy wywiad Kamila Mindy po Clout MMA 2. Wskazał kolejnego rywala! [WIDEO]

Opublikowane 3 listopada 2023, 13:54
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Po raz pierwszy od Clout MMA 2 wywiadu udzielił jeden z debiutantów na gali, Kamil Minda. W rozmowie z Michałem Tuszyńskim nie zabrakło takich tematów, jak jego porażka z Denisem Labrygą, czy kontrowersje z zakończeniem main eventu Omielańczuk vs Załęcki.

Fighter Akademii Sportów Walki Wilanów to prawdziwy weteran MMA, który mierzył się między innymi w FEN, czy Oktagon MMA. W tej drugiej organizacji Minda walczył nawet o pas wagi ciężkiej. Od kilku miesięcy trener Mirosław Okniński, jak i sam zawodnik mówili o jego przejściu do freak fightów. Kamil ostatecznie wylądował w Clout MMA, gdzie spotkał się z Denisem Labrygą.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pojedynek, który miał miejsce w Płocku był niezwykle twardy. Choć “King Kong” nigdy wcześniej nie mierzył się na zasadach K-1 zdołał zaliczyć nokdaun na młodszym rywalu. Koniec końców walka zakończyła się przez kontuzję Mindy po 2. rundzie.

Kamil udzielił naszemu kanałowi Fansportu TV pierwszego wywiadu od tego czasu. Nie zabrakło oczywiście omówienia taktyki, jak i samego starcia z Labrygą. Można się spodziewać, że Minda pojawi się jeszcze w klatce Clout MMA, a sam zainteresowany wskazał też potencjalnego rywala!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO