Don Diego mocno o postawie Załęckiego na Clout MMA 2! „Podpisałeś kontrakt i uciekłeś jak…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 5 listopada 2023, 10:34
przez Przemek Krautz
6
1
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn przy okazji ostatniego obszernego wywiadu dla FANSPORTU TV miał okazję poruszyć wiele ciekawych tematów.

„Don Diego” w blisko 2-godzinnej rozmowie wypowiedział się m.in. na temat kolejnych walk freakowych, nadchodzącej gali GROMDA 15 czy też kontrowersji na Clout MMA 2 w pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kubiszyn zabrał głos po Clout MMA 2

Na „Bad Boya” po raz kolejny spadła ogromna krytyka i nie można się dziwić kibicom. Mocnych słów nie szczędził także jego były rywal Kubiszyn. Podkreślił, że Załęcki musiał wcześniej zgodzić się na zasady i podpisać kontrakt, a w momencie zmiany formuły po prostu uciekł:

– Jesteś facetem. Po pierwsze podpisałeś kontrakt, wiedziałeś, co podpisujesz. Gdy przychodzi do realizacji tego, jak zwykła c..pa uciekasz. Teraz wiemy, że w Toruniu rządzi „Gocha Magical”, a nie Denis.

W dalszej części wspomniał również o chęci usunięcia Załęckiego z Internetu oraz powrócił do swojej walki z „Bad Boyem”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO