Kubiszyn w mocnych słowach odpowiada Ufolowi! Wbił szpilkę w Oknińskiego! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 5 listopada 2023, 10:22
przez Przemek Krautz
32
3
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn w minioną sobotę pojawił się w studio FANSPORTU TV i odpowiedział na pytania kibiców. Wiele z nich dotyczyło „Ufola”.

Bartosz Kwiatkowski to zawodnik znany z walk na gołe pięści. Bije się dla takich organizacji jak King Of The Streets oraz WOTORE, gdzie zdobył mistrzowski pas. Od pewnego czasu wbija szpilki w „Don Diego” i nawołuje do pojedynku:

Jest jeden prawdziwy mistrz walk na gołe pięści i jestem nim ja, a ciebie zapraszam do prawdziwej walki, w której nie będzie kucania, liczenia czy odpoczynku. To prawdziwa walka – powiedział „Ufol” w jednym z nagrań.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kubiszyn odpowiada „Ufolowi”

Dodatkowo do medialnych wymian włączył się trener Mirosław Okniński, który od niedawna ma być menedżerem Kwiatkowskiego. Publikuje on wpisy i nagrania, w których uderza w „Don Diego”. Stwierdził m.in., że Kubiszyn jest numerem 2 w Rzeszowie, a pierwsze miejsce zajmuje „Ufol”.

Teraz mistrz GROMDY miał okazję odpowiedzieć zawodnikowi WOTORE. Wbił także szpilkę w Oknińskiego, nazywając jego klub Akademią Pana Kleksa:

– Kolejny parobek z Akademii Pana Kleksa. Na tym to polega, że jest sterowny przez Mirka Oknińskiego. Kolejny gamoń, który chce ze mną walki i wyzywa mnie do pojedynku. Próbuje tanimi chwytami mnie zaczepiać. To jest mój ostatni statement odnośnie „Ufola”. Nie tędy droga. Ja mierzę wyżej niż „Ufol” czy inni gamonie – przyznał Kubiszyn, po czym dodał, że w klubie Oknińskiego są o wiele mocniejsi zawodnicy, z którymi mógłby się zmierzyć.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
32
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments