UFC. Nicolas Dalby przerwał serię niepokonanego Bonfima! Kapitalny nokaut w 2. rundzie [VIDEO]

Opublikowane 5 listopada 2023, 04:00
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Co-main eventem dzisiejszej gali był pojedynek w kategorii półśredniej. Na UFC Sao Paulo zmierzyli się ze sobą niepokonany Gabriel Bonfim i Nicolas Dalby.

Brazylijczyk w wieku 26 lat mógł już się pochwalić 15. wygranymi z rzędu bez żadnej porażki. Dwa zwycięstwa przed dzisiejszą galą UFC zdobył właśnie w tej organizacji, dwukrotnie poddając swoich rywali w pierwszych rundach. Co więcej, obie wiktorie odniósł jeszcze w tym roku!

Ten wieczór dla Gabriela Bonfima zepsuć chciał Nicolas Dalby. Duńczyk miał zdecydowaną przewagę prawie dwukrotnie większego doświadczenia oraz wieku. „Danish Dynamite” był aż o 13 lat starszy od Brazylijczyka. Przede wszystkim jednak wychodził na fali 3. zwycięstw z rzędu, z których wszystkie kończyły się decyzjami.

UFC: Bonfim vs Dalby – RELACJA

RUNDA 1

Dalby szybko rzucił się z serią lewych i prawych, mocny low kick Bonfima w kontrze. Duńczyk napiera, ale Gabriel odpowiada potężnymi jak na tę kategorię wagową ciosami. Klincz Nicolasa na siatce, ale uciekł mu Bonfim, który też ponownie sięgnął szczęki „Duńskiego Dynamitu”. Celne proste Brazylijczyka, który świetnie prezentuje się w tej walce. Dalby naciska i pressuje, ale Brazylijczyk świetnie kontruje, po czym zalicza sprowadzenie. Bonfim czaił się na dźwignię, ale świetnie kontrolował go Ganeriel Bonfim.

RUNDA 2

Dalby ponownie „ruszył piecem” i natychmiast zasypał Brazylijczyka ciosami, który uratował się obaleniem. Gabriel Bonfim szukał duszenia Von Flu, Duńczyk jednak się wybronił. Pełna kontrola Brazylijczyka, który szukał duszenia, ale kapitalnie broni się Niclas Dalby. Mocny lewy Brazylijczyka w kontrze, Dalby zaraz zapiął klamrę na siatce, Potężna wymiana na siatce, kapitalnie atakuje „Danish Dynatmite”! Mocne kolana i podbródki na głowę Gabriela Bonfima, który ucieka, ale daje się złapać na siatce! Potężne kolana Nicolasa Dalby’ego trafiły w głowę i Bonfim padł na matę!

Wynik walki: Nicolas Dalby wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO