Środa, 17 Lipca, 2024

KSW 88: Gawryjołek błyskawicznie znokautowany! Vojcak kończy walkę w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 11 listopada 2023, 21:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kolejnym pojedynkiem podczas XTB KSW 88 było starcie w królewskiej kategorii wagowej. Niepokonany Kamil Gawryjołek zmierzył się ze Stefanem Vojcakiem.

Odbierz bonusy na XTB KSW 88!

Walczący pod pseudonimem “Mały” 26-latek zaliczył kapitalne wejście do największej polskiej organizacji MMA. Gawryjołek zadebiutował w KSW niemal dokładnie rok temu mierząc się z Markiem Samociukiem. Kamil rozbił go ciosami już w 1. rundzie, sprawiając tym samym niemałą sensację. Polak wracał do klatki jeszcze dwukrotni i za każdym razem zwyciężał w 1. rundzie. W ostatnim występie poddał Zsolta Ballę w zaledwie 70 sekund.

Przeciwnikiem Gawryjołka na XTB KSW 88 był Stefan Vojcak. Słowak jeszcze do niedawna pozostawał niepokonany, notując serię 6. zwycięstw z rzędu. “Mutant” zadebiutował w lipcu i od razu spotkał się z czołowym ciężkim – Darko Stosiciem. Serb znokautował go w ostatniej rundzie.

XTB KSW 88. Gawryjołek vs Vojcak – RELACJA

RUNDA 1

Mocna wymiana pojedynczych kopnięć w pierwszych sekundach. Gawryjołek świetnie obronił próbę sprowadzenia. Trafił Stefan Vojcak! Padł na matę “Mały” po prawym prostym, a sędzia przerwał walkę po kilku kolejnych ciosach w parterze!

Wynik walki: Stefan Vojcak wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO