KSW 88: Jembiev deklasuje rywala! Błyskawiczne poddanie w pierwszej rundzie [WIDEO]

Opublikowane 11 listopada 2023, 20:49
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mimo zawirowań po ceremonii ważenia, na XTB KSW 88 zadebiutował ostatecznie młody prospekt, Ramzan Jebiev. Francuz z Dagestanu zmierzył się z Fabianem Łuczakiem.

Odbierz bonusy na XTB KSW 88!

Wielu kibiców oczekiwało na debiut Ramzana Jembieva w organizacji KSW. Ten w końcu nastąpił jeszcze w tym roku, a 24-latek już na początku 2. rundy znokautował Murilo Delfino. Tym samym Francuz poprawił swój rekord do 4-1 i na XTB KSW 88 przyjął pojedynek z Danu Tarchilą.

Do starcia z Mołdawianinem jednak nie dojdzie. Panowie podpisali kontrakty na walkę w kategorii piórkowej, czyli do niespełna 66 kilogramów. Jembiev na ważeniu znacznie przekroczył limit, a oponent odmówił występu przeciw niemu. Organizacja szybko wykonała kilka telefonów i faktycznie usunęła to zestawienie z karty. Ogłosiła za to dwie nowe walki.

Tym samym Ramzan Jembiev zmierzył się z Fabianem Łuczakiem. Niepokonany zawodowiec miał przed wejściem do okrągłej klatki dwa stoczone starcia. Oba wygrał przez jednogłośne decyzje, ale rekordy rywali nie rzucały na kolana – były to kolejno 1-2 oraz 6-16.

XTB KSW 88. Jembiev vs Łuczak – RELACJA

RUNDA 1

Jembiev szybko zajął środek klatki, poszukał obrotówki, ale nie trafił w oponenta. Łuczak szukał mocnego sierpa, zaraz ponowił serię. Francuz poluje na szansę z wstrzeleniem się z mocnym ciosem. Fabian mocno atakuje, front Ramzana trafił, ale odczuł też cios Polaka. Potężny high kick Jembieva! Ustał to Łuczak, który szuka zaraz sprowadzenia. Skręcał się Fabian, ale to rywal ląduje z góry na macie. Skręcał się do półgardy Łukczak, ale Jembiev szybko wskakuje do duszenia zza pleców i Łuczak odklepuje!

Wynik walki: Ramzan Jembiev wygrał przez duszenie w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO