Środa, 17 Lipca, 2024

KSW 88: Potężne KO! Wójcik nokautuje brutalnym podbródkowym [WIDEO]

Opublikowane 11 listopada 2023, 22:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na gali XTB KSW 88 do organizacji powrócił Marcin Wójcik. Popularny “The Giant” zmierzył się z “Frankensteinem”, czyli Luisem Henrique Da Silvą.

Odbierz bonusy na XTB KSW 88!

Prężnie działający menedżer Artur Gwóźdź ponownie umieścił swojego zawodnika w KSW. Wójcik występował już w organizacji Lewandowskiego i Kawulskiego w latach 2016-2018, a przed laty wystąpił też na gali KSW Eliminacje. “The Giant” odniósł w całej karierze aż 18 zwycięstw, z czego 16 po poddaniu bądź znokautowaniu rywala. Wójcik nie przegrał w ostatnich 4. pojedynkach, a w ostatnim znokautował byłego fightera UFC, Adama Wieczorka.

Na XTB KSW 88 Marcin Wójcik zmierzył się z kolejnym zawodnikiem z przeszłością w oktagonie. Luis Henrique Da Silva stoczył w nim aż 6 pojedynków, choć z raczej marnym skutkiem. Wygrywał dwukrotnie na początku przygody, ale resztę walk przegrał i pożegnał się z organizacją. W ubiegłym roku dołączył do KSW i już w 1. starciu spotkał się z byłym mistrzem, Tomaszem Narkunem. Ku zaskoczeniu wszystkich “Frankenstein” z Brazylii brutalnie znokautował “Żyrafę” front kickiem. W marcu bieżącego roku musiał jednak uznać wyższość Oumara Sy.

XTB KSW 88. Wójcik vs Da Silva – RELACJA

RUNDA 1

Da Silva krąży po zewnętrznej, straszy Polaka, ale stara się schodzić z linii. Obrywa mocnym low kickiem, odpowiada zaraz prawym sierpem. Dobrze broni się Wójcik, szuka też szybkiego lewego haka Marcin. Postraszył prawym, a zaraz dobrze broni się przed kontrą. “Frankenstein” atakuje prawym, ale zaraz ląduje na macie po obaleniu. Pracuje nad wejściem za plecy Polak, a chwilę później szukał duszenia, po czym przechodzi do dosiadu! Mocne ciosy Wójcika, zaatakował też łokciem. Skręca się jak może Da Silva, Marcin Wójcik rozciągnął go na macie i szuka mataleo! Kapitalnie zacisnął uchwyt Polak, ale Brazylijczyk się z tego uwolnił! “The Giant” nadal go w pełni kontroluje, znów wchodzi w pełen dosiad i posłał mocne ciosy na głowę Da Silvy.

RUNDA 2

Wójcik zaczął od obszernego prawego, oponent kontrował, ale zaraz obrywa potężnym podbródkiem! ALEŻ KO MARCINA WÓJCIKA!

Wynik walki: Marcin Wójcik wygrał przez KO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO