Walczył z Joshuą i Furym, teraz zadebiutuje w GROMDZIE! „Dorian” wchodzi do gry!

Opublikowane 13 listopada 2023, 19:19
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

GROMDA zakontraktowała kolejne głośne nazwisko. Były rywal Joshuy, Fury’ego, Chambersa czy Daniela Duboisa wchodzi do gry!

Gala GROMDA 15 odbędzie się już 1 grudnia, a w walce wieczoru dojdzie do starcia o pas mistrzowski. „Don Diego” przystąpi do pierwszej obrony tytułu, po który sięgnął wcześniej w tym roku. Jego oponentem będzie Łukasz „Goat” Parobiec.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na gali nie zabraknie też wielu debiutantów. Wiadomo już, że zadebiutuje „Popek”. Ze znanych twarzy pojawi się też „Balboa”, który będzie chciał udowodnić, kto jest królem nokautów. GROMDA ściągnęła też do swojego ringu postać znaną ze światowych aren.

W organizacji zadebiutuje Dorian Darch. Walijczyk walczył z takimi gwiazdami szermierki na pięści, jak Anthony Joshua, Eddie Chambers, czy Daniel Dubois. Pięściarz uzbierał w 25. zawodowych walkach rekord 12-12-1.

– Specjalista od kruszenia kości i wyciskania czarnych owoców. DORIAN wchodzi do gry! Boksował z najlepszymi – Joshua, Chambers, Dubois czy Fury. Brutalnie nokautował w ulicznych walkach KOTS. Udanie zadebiutował w walkach na gołe pięści na brytyjskim BKB. Inżynier budownictwa lądowego i niesamowicie doświadczony pięściarz gotowy na turniej GROMDA – zapowiada występ nowego zawodnika GROMDA.

Transmisja z GROMDA 15 odbędzie się wyłącznie w streamie PPV. Limitowana pula biletów dostępna jest w serwisie ebilet.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments