Rutkowski nie zgadza się z porażką! Kaczmarczyk odpowiada: „Niech ktoś mu wytłumaczy, że…”

Fot. KSW
Opublikowane 17 listopada 2023, 10:52
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Patryk Kaczmarczyk odpowiedział na wywiad swojego ostatniego rywala Daniela Rutkowskiego, który nie zgadza się z werdyktem sędziów.

Podczas gali XTB KSW 88 w Radomiu doszło do fenomenalnego starcia. W main evencie Kaczmarczyk zmierzył się z „Rutkiem”, którego zaskoczył latającymi kolanami. Już w pierwszych sekundach posłał rywala na deski, jednak z każdą kolejną rundą przewagę zyskiwał bardziej doświadczony z zawodników.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kaczmarczyk odpowiada Rutkowskiemu

Sędziowie po trzech odsłonach wskazali zwycięstwo Kaczmarczyka, z czym nie do końca zgadza się Rutkowski. W ostatnim wywiadzie dla MyMMApl zaznaczył, że wykonał więcej pracy od swojego rywala i nie spodziewał się takiego werdyktu.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź. Kaczmarczyk na swoich social mediach zamieścił taki wpis: 

– Średnio co 5 minut dostaje wiadomości na temat nowego wywiadu Rutka dla @jaruswiatek. Rozumiem ból po porażce, ale niech ktoś mu wytłumaczy, że bardzo dużo traci takim gadaniem od początku tej walki po jej zakończenie i następne wywiady. Mimo wszystko życzę zdrowia i spokoju.

Poruszony został również temat potencjalnego rewanżu. Kaczmarczyk po walce zapowiedział, że nie zamierza po raz drugi walczyć z Rutkowskim. Wszystko wskazuje na to, że teraz celuje w starcie o tymczasowy tytuł mistrza i nie wykluczone, iż będzie to zestawienie z Robertem Ruchałą.

„Rutek” natomiast uważa, że jego rywal nieco się pośpieszył. Podkreślił, iż pokonał dopiero jednego czołowego zawodnika w rankingu i przekonuje, że rewanż jest jak najbardziej zasłużony.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO