Kubiszyna nie da się znokautować!? Don Diego pewny siebie przed GROMDA 15 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 21 listopada 2023, 20:27
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

GROMDA opublikowała kolejny materiał będący zapowiedzią nadchodzącej gali. Tym razem dotyczył on wyłącznie bohaterów najważniejszego pojedynku.

Organizacja Mariusza Grabowska powraca z fenomenalnym wydarzeniem. 1 grudnia odbędzie się GROMDA 15, a na karcie walk znalazły się naprawdę mocne nazwiska. Zobaczymy m.in. Vasyla Halycha, „Balboę”, Dominika Owsianego czy debiutującego „Rambo”.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kubiszyn pewny siebie przed GROMDA 15

Największym hitem gali będzie jednak pojedynek pomiędzy mistrzem Mateuszem Kubiszynem a Łukaszem Parobcem. Panowie w nowym materiale mieli okazje wypowiedzieć się na temat nadchodzącego starcia. „Don Diego” nie ukrywa swojej pewności siebie i przyznał, że „Goat” wygra jedynie, jeśli będzie miał bardzo dużo szczęścia.

Kubiszyn podkreślił, że pokonał najmocniejszych rywali i nie został znokautowany nawet przez „Balboę”. Nie wierzy więc w to, że będzie go w stanie skończyć Parobiec:

– Jedyną szansą „Goata” jest moja kontuzja, moja niezdolność do walki. Orzeczenie lekarza, a później sędziego, że nie jestem zdolny do walki. Druga opcja to po prostu zwykłe szczęście, zwykły fart. Może nawet przygotowana akcja, ale w to nie jestem w stanie uwierzyć, ani zwizualizować.

– Mogę przyjąć ciosy, ale idąc w myśl, że mnie nie da się znokautować, więc tę tezę można wyrzucić. Jak to się mówi, nie ma ludzi o tytanowych szczękach, po prostu są źle trafieni. Chociaż „Balboa” trafił idealnie… Podniosłem się. Tylko szczęście albo niezdolność do walki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments