Środa, 17 Lipca, 2024

Mario wraca na GROMDA 15! Zakopiański bijok gotowy na kolejną walkę

fot. GROMDA
Opublikowane 21 listopada 2023, 09:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Do ringu GROMDY powraca ulubieniec kibiców! Mariusz “Mario” Kruczek na najbliższej gali stoczy kolejny pojedynek na gołe pięści.

GROMDA na dobre zagościła w sercach i kalendarzach polskich kibiców sportów uderzanych. Brutalne walki na gołe pięści i surowy klimat przyciąga z każdą galą tysiące widzów przed ekrany. Nie inaczej będzie 1 grudnia, gdy rozpocznie się kolejny event.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na GROMDA 15 walką wieczoru będzie starcie o pas niekwestionowanego mistrza organizacji. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn zaledwie kilka miesięcy po zdobyciu tytułu postawi go na szali przeciwko Łukaszowi Parobcowi. Popularny “GOAT” przygotowywał się do pojedynku w górach z innym bijokiem, który też stawi się w Mieście Grzechu.

Kolejną walkę dla organizacji stoczy bowiem Mariusz “Mario” Kruczek. To jeden z ulubieńców publiczności, który daje emocjonujące pojedynki nawet, jeśli nie kończy z wygraną.

Góral z Zakopanego. MARIO wraca do gry! Bez śtuderowania, spasów czy boskania. Nadciąga siwy dym i dosadna zadyma. Silny jak tur. Lewy sierp na szczenę i masne powalenie. Dyscyplina, rodzina i spokój… a nie jakaś frajerka. Powrót na który czekali wszyscy z gromdziarskiej famili… auuu!

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments