Piątek, 19 Lipca, 2024

Mocna zapowiedź hitu na GROMDA 15! Kubiszyn mówi o nieśmiertelności Goata [WIDEO]

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 22 listopada 2023, 10:42
przez Przemek Krautz
6
2
Brak komentarzy

GROMDA 15 to wydarzenie, które może zapisać się w kartach historii jako najlepsza gala tej federacji. Karta walk zapowiada się fenomenalnie, a wszystko zwieńczy elektryzujący main event.

Podczas grudniowego wydarzenia zobaczymy weteranów organizacji Vasyla Halycha, Bartłomieja Domalika czy “Capo”. Zadebiutują także zawodnicy znani z innych federacji, w tym Dominik Owsiany oraz “Rambo”. Po raz pierwszy do ringu wejdzie również “Popek”.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Łukasz Parobiec vs Mateusz Kubiszyn

Najważniejszym starciem gali będzie jednak konfrontacja Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. GROMDA opublikowała mocną zapowiedź walki, w której wypowiedzieli się obaj zawodnicy. “Don Diego” jest przekonany, że rywal go nie znokautuje, ale podkreśla, iż “Goat” również jest wyjątkowo wytrzymały.

Możemy być więc świadkami fenomenalnego starcia, które rozstrzygnie się dopiero w ostatniej rundzie nieograniczonej limitem czasowym:

– Dobre strony “Goata” to nieustępliwość, mocny charakter i nieśmiertelność. Nawet w walce z “Balboą” kiedy była ta piąta runda i był kolejny raz liczony, on nie upadł, nie stracił przytomności. On miał odebraną wolę walki. To jest naprawdę mocny gość.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments