Piątek, 19 Lipca, 2024

Natan za bardzo odpłynął!? Pasternak wprost o zachowaniu freak fightera [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 listopada 2023, 15:40
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Michał Pasternak zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego zachowania Natana Marconia, o którym jest bardzo głośno w ostatnich tygodniach.

Freak fighter postanowił atakować innych zawodników, obrażając ich poprzez swoje social media oraz wywiady. Lista stale się powiększa i ciągle bierze na celownik kolejne osoby. Oberwało się także “Wampirowi”. Został on skrytykowany za to, że trenuje z Piotrem Szeligą, mimo że wcześniej był z nim skonfliktowany.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pasternak komentuje zachowanie Natana

Zdaniem większości Marcoń przekroczył granicę i przesadził z wieloma słowami, których nigdy nie powinien wypowiedzieć. Jego zachowanie w ostatnim wywiadzie skomentował Michał Pasternak, który rozmawiał z portalem fansportu.pl.

Przyznał, że raczej nikt nie jest w stanie zrozumieć tego, co Natan ma w głowie, jednak nie ukrywa, iż jego plan na zdobycie rozgłosu jest skuteczny:

– On jakiś cel ma, tylko nikt nie wie, co on ma w głowie. Natan wykreował taką postać i tylko klepie mordą, żeby każdy o nim mówił. Przejawiają się jego wypowiedzi, że mógłby walczyć z każdym, że Tyson mu robił treningi personalne i tak dalej. Im bardziej bujamy w fantazji, tym więcej o nas piszą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO