Środa, 24 Lipca, 2024

Pasternak zapytany o Ebe Ebe! Szczerze o zarobkach freak fightera i youtubera [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 listopada 2023, 15:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Zawodnik FAME MMA Michał Pasternak w ostatnim wywiadzie został zapytany o swoje zarobki. Wskazał, jakie źródło dochodu jest dla niego najważniejsze.

“Wampir” to fighter, który w zawodowej karierze stoczył 25 pojedynków i odniósł 16 zwycięstw. Ostatni raz na profesjonalnej gali walczył w styczniu tego roku. Następnie zdecydował się na stałe przejść do freak fightów, gdzie szybko zdobył wielu kibiców.

W FAME ma już za sobą dwa pojedynki, a w grudniu ponownie wejdzie do klatki. Pokonał Piotra Szeligę oraz Pawła Tyburskiego, a podczas FAME: Reborn zawalczy z Dominikiem “Japońskim Drwalem” Zadorą na zasadach boksu w małych rękawicach.

Pasternak sam o sobie mówi, że sportowcem był w przeszłości, a teraz jest freak fighterem i youtuberem. Razem z “Lizakiem” tworzy kanał Ebe Ebe, który także zapewnia mu duży rozgłos. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl został zapytany o to, jak wyglądają zarobki youtubera:

– To wszystko się składa. Na pewno duża część naszych dochodów to sponsorzy i ludzie, którzy widzą w nas potencjał, formę marketingu i chcą w nas inwestować. To jest mój główny przychód. A YouTube więcej daje pod względem medialności, że jestem rozpoznawalny, dzięki temu mam możliwość negocjować lepsze warunki i stawki. Coraz więcej federacji jest mną zainteresowany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO