Piątek, 19 Lipca, 2024

Półfinalista turnieju zawalczy na GROMDA 15! Siwollo wraca do gry

Fot. GROMDA
Opublikowane 23 listopada 2023, 07:50
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na najbliższej gali GROMDA powróci kolejna znana twarz. “Siwollo” raz jeszcze zaprezentuje się w kwadratowym pierścieniu organizacji walk na gołe pięści!

GROMDA na dobre zagościła w kalendarzu kibiców sportów walki. Walki na gołe pięści przykuwają uwagę wielu fanów, a po kilku latach od pierwszej gali w końcu poznaliśmy pierwszego mistrza. Został nim „Don Diego”, który w 5. rundzie pokonał „Balboę”.

Teraz przyszedł czas na 1. obronę. Mateusz Kubiszyn niemal od razu namaścił swojego oponenta – Łukasza Parobca. Popularny „Goat” jest niesiony dwoma zwycięstwami przed czasem. Polak szybko i brutalnie rozprawił się z „French Vikingiem” i brytyjskim mistrzem Lukiem Atkinem. „Przystojny drań” zmierzy się z niepokonanym „Don Diego” o pas na GROMDA 15!

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

SIWOLLO zawalczy na GROMDA 15

Na gali 1 grudnia w charakterystycznym ringu zobaczymy też wiele znanych twarzy. Do akcji wrócą znani i uwielbiani “Mario”, czy “Balboa”. Swoje umiejętności zaprezentuje również “Siwollo”, który stoczył 2. walki podczas GROMDA 13.

Hardy hajer z pyrlikami w łapie. SIWOLLO wraca do gry! Dziarski gwarek z ponad setką nieoficjalnych bitek, gdzie sadzał sporych bysiów na spągu. Ostatnio powalił ulicznego mięśniaka SZTANGĘ i wraca mocniejszy bo jeszcze więcej twardych czerepów. Czas kończyć szychtę i wbijać na solówki na gołe pięści na gali GROMDA 15 – czytamy w jego zapowiedzi w social mediach organizacji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments