Środa, 24 Lipca, 2024

Trener Okniński skrytykował Natana! “Nie ma charakteru i umiejętności” [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 24 listopada 2023, 12:27
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński krytycznie ocenił umiejętności Natana Marconia. Szkoleniowiec uważa, że obecna kreacja może zagrażać wręcz jego zdrowiu.

Samozwańczy “Bóg Estetyki” już niebawem na FAME: Reborn zmierzy się z “Maślaną”, który dopiero będzie debiutował w klatce. Natan wszem i wobec zapowiada jednak, że wkrótce wyjaśni w klatce Denisa Załęckiego, a w przeciągu kilku lat zobaczymy go też w UFC.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kreacja Marconia jednym się podoba, innym mniej, ale na pewno wywołuje emocje. Zdaniem trenera Oknińskiego Natan otworzył się po pobycie w Akademii Sportów Walki Wilanów, ale kolokwialnie mówiąc odbije mu się to czkawką. Zdaniem szkoleniowca freak fighter nie ma bowiem nic do zaoferowania w klatce.

– Natan był u nas i widział, że idziemy mocno medialnie, walczymy z naszymi przeciwnikami, mówimy, że będą leżeć, będą bici i będą płakać. Napatrzył się, że tak można mówić, nie trzeba się bać. Tylko za nami stoi jakaś tam siła. Mamy sporo zawodników, są nieźli i trenują. Wyjdzie od nas ktoś i pokaże, że będzie walczył, pokaże charakter. A Marcoń nie ma charakteru i nie ma umiejętności. To jest puste gadanie, które jest niebezpieczne dla jego zdrowia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO