Piątek, 19 Lipca, 2024

GROMDA 15. Balboa typuje walkę Kubiszyn vs Parobiec! “Prywatnie go lubię, ale…”

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 27 listopada 2023, 13:26
przez Przemek Krautz
19
1
Jeden komentarz

Bartłomiej “Balboa” Domalik zabrał głos przed galą GROMDA 15. Wskazał faworyta w najbardziej wyczekiwanym pojedynku tego wydarzenia.

Już w ten piątek dojdzie do fenomenalnego starcia pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Łukaszem Parobcem. W rozmowie z GROMDĄ “Balboa” przyznał, że liczy na zwycięstwo “Don Diego”, gdyż zamierza mu się zrewanżować za porażkę. Aby jednak Domalik mógł ponownie wejść z nim do ringu, musi za kilka dni sam wygrać w swojej walce.

Zależy mi na rewanżu z „Don Diego”, dlatego czekam na jego zwycięstwo z Parobcem, mimo że prywatnie lubię Łukasza. Z Mariuszem Grabowskim właścicielem federacji GROMDA i Mateuszem Kubiszynem ustaliliśmy, że dojdzie do rewanżu, o ile stoczę jeden pojedynek i go wygram. A zatem i mnie zobaczycie w zwycięskiej walce na najbliższej GROMDZIE.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Domalik przed GROMDA 15

29-letni Bartek Domalik jako pierwszy wywalczył międzynarodowy pas mistrzowski GROMDA. Dziś jest gotowy położyć go na szali, gdyby doszło do drugiego starcia z Mateuszem Kubiszynem.

W GROMDZIE nie brakuje świetnych zawodników, ale na dziś interesuje mnie tylko jeden – Don Diego. Chcę mu się zrewanżować za majową porażkę. Wtedy nie byłem sobą, naprawdę to nie byłem ja. No cóż, wydarzenie było ogromne, pierwsza walka o pas GROMDA, do tego między niepokonanymi fighterami, a niestety dla mnie wyszło słabo. Biorąc pod uwagę wszystkie moje starty w sportach walki, tamten był najważniejszy. Nie udało się, więc jestem zdeterminowany, by teraz wygrać.

Pytany, co zmieniłby w porównaniu do pierwszej walki, „Balboa” odpowiada – Na pewno dużo zmian, a co konkretnie, to kibice zobaczą w małym ringu podczas rewanżu. Mam nadzieję, że do niego dojdzie, dlatego 01.12 stawiam na Mateusza. Gdyby zwyciężył Łukasz, wówczas moje plany będą inne. Idealne scenariusz jest oczywisty: dobra bijatyka, triumf Don Diego.

Bartłomiej Domalik jest przekonany, że Parobiec z Kubiszynem dadzą mega zaciętą walkę – Nie potrwa 1-2 rundy, tylko znacznie dłużej. Łukasz to dobry zawodnik i nie pozwoli, by Mateusz szybko się z nim rozprawił. Po prostu nie wymięka na robocie. Jednak większe szanse przyznaję Don Diego i niech tak zostanie.

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
19
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piter
Piter
7 miesięcy temu

Za…sta Federacja, mocne chłopy i wielkie bijoki, nie ma miękkiej gry !!!