Czwartek, 18 Lipca, 2024

Kubiszyn zdradził, ile zarabia za walki! Po raz pierwszy podał konkretną kwotę

Fot. YouTube
Opublikowane 27 listopada 2023, 12:29
przez Przemek Krautz
64
34
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat zarobków w sportach walki. Zdradził, jaką kwotę udało mu się przekroczyć, jeśli chodzi o stawki.

“Don Diego” w krótkim czasie zyskał dużą rozpoznawalność. Jako doświadczony kickboxer dołączył do GROMDY i szybko stał się największą gwiazdą organizacji. Ma za sobą wiele głośnych pojedynków, a już w ten piątek 1 grudnia stoczy kolejną hitową walkę.

Podczas GROMDA 15 Kubiszyn powróci do ringu, aby zmierzyć się z Łukaszem Parobcem. Jeśli uda mu się wygrać z “Goatem”, pokona każdego zawodnika z top 3 organizacji i znalezienie odpowiedniego rywala będzie sporym wyzwaniem.

Świetne występy w GROMDZIE pozwoliły Kubiszynowi na przejście do freak fightów. Dotychczas stoczył w nich trzy pojedynki i zapewne niedługo podpisze kontrakt z FAME MMA, o czym sam niedawno wspominał.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kubiszyn o stawkach za walki

Wielokrotnie był pytany o gaże we freakch oraz w GROMDZIE. Zdradził, że zarobił więcej w organizacji walk na gołe pięści, jednak ze względu na to, iż stoczył tam więcej pojedynków. Podkreślił też, że jego stawki freakowe stale rosną, ale nigdy wcześniej nie podał konkretnej kwoty.

Przy okazji ostatniego wywiadu na kanale Duży w Maluchu zdradził nieco więcej niż dotychczas. Przyznał, że jego gaże za walki przekraczają 100 tysięcy złotych. Dodatkowo wyjaśnił, jak podchodzi do kwestii współpracy ze sponsorami:

– Rzeczywiście dużo urosły stawki. Powiedzmy, stówka jest bez problemu przebita. Jeżeli chodzi o współprace sponsorskie, ja próbuję działać długofalowo. Podpisuję umowy sponsorskie raczej na rok, na dwa, na trzy. Krótkie strzały też mnie interesują, ale często jest to nieatrakcyjne. W większości ze sponsorami łączy nas nie tylko relacja biznesowa, ale też koleżeńska.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
64
34
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments