Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Trener Okniński wbił szpilkę w mistrza KSW! „Towar, presja i agresja” [WIDEO]

Fot. YouTube/KSW
Opublikowane 29 listopada 2023, 15:02
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Mirosław Okniński nie jest fanem Adriana Bartosińskiego, o czym dobitnie dał znać w najnowszym wywiadzie na naszym kanale.

Założyciel i główny szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów ma zarówno swoich popleczników, jak i przeciwników. Pionier MMA w Polsce wyszkolił wielu mistrzów i tworzył pierwsze gale nad Wisłą. Niektórym jednak nie podoba się kreacja trenera i to, że szkoli on wielu freak fighterów.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Podczas wywiadu dla Fansportu TV jeden z widzów zapytał trenera Oknińskiego, jak ten typowałby starcie Adriana Bartosińskiego z Cezarym Oleksiejczukiem. Przy okazji przytoczył wypowiedź mistrza KSW, który miał stwierdzić, iż nie jest fanem myśli szkoleniowej „Łowcy Skór”.

Trener Okniński mocno o Bartosińskim!

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów ogryzł się uderzając bezpośrednio w Bartosińskiego:

– Ja też nie jestem fanem „Bartosa”. Uważam, że Czarek Oleksiejczuk jest bardziej technicznym zawodnikiem i ma większe predyspozycje na sukces. A „Bartos” to jest „nowoczesna technologia wspomagania sterydami”. Jakbym się znał na chemii to może też bym w to poszedł. A jak on wygląda? Szczęka taka, up…dolony. To samo się nie zrobi. To trzeba przyjąć dobre suplementy – powiedział trener Okniński, który też chwilę później wypowiedział się o zbliżającej się walce Bartosiński vs Parnasse. Pełną wypowiedź znajdziecie powyżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO