Piątek, 12 Lipca, 2024

Rambo otrzymał ogromny doping! Tak kibice Górnika Wałbrzych wspierają go przed GROMDA 15 [WIDEO]

Fot. Facebook
Opublikowane 30 listopada 2023, 08:32
przez Przemek Krautz
4
1
Brak komentarzy

Już jutro odbędzie się krwawa i emocjonująca gala walk na gołe pięści. W GROMDZIE zadebiutuje nowy zawodnik, który otrzymał duże wsparcie od kibiców.

W najbliższy piątek powraca organizacja Mariusza Grabowskiego. Podczas GROMDA 15 dojdzie do wielu fenomenalnych pojedynków, w tym m.in. starcia niepokonanego Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. Do ringu wejdzie również “Balboa” czy debiutujący “Popek”.

Galę GROMDA 15 z walką “Don Diego” vs “GOAT” obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Kibice Górnika Wałbrzych wspierają swojego zawodnika

Ogromny doping przed galą otrzymał Krzysztof Waczyński znany jako “Rambo”. Fani brutalnych walk bardzo dobrze kojarzą go z innej organizacji, w której zwyciężył 4 z 5 pojedynków. Poniósł porażkę jedynie z aktualnym mistrzem Bartoszem “Ufolem” Kwiatkowskim.

Angaż takiego zawodnika bez wątpienia jest ogromnym wzmocnieniem dla GROMDY. Możemy być przekonani, że “Rambo” pokaże ogromny charakter i nie zawiedzie ani chuliganów ze swojej ekipy, ani kibiców przed odbiornikami:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments