Piątek, 12 Lipca, 2024

Live z zawodnikami GROMDA 15! Odpowiedzą na wasze pytania! [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 1 grudnia 2023, 14:52
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna gala GROMDA odbędzie się już dziś. Wcześniej zaś na naszym kanale Fansportu TV wystartuje program na żywo, gdzie znów będziecie mogli zadawać swoje pytania.

Gala GROMDA 15 rozpocznie się studiem już o godzinie 19:00. Z czasem emocje będą budowane, a tego wieczoru odbędzie się naprawdę wiele hitowych walk. Zadebiutuje “Popek”, który zmierzy się z “Orsu Corsu”, “Balboa” stanie w szranki z Simonem “Savagem” Henriksenem i wreszcie w walce wieczoru dojdzie do pojedynku o pas. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn przystąpi do pierwszej obrony tytułu.

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT z walkami Balboa vs. Savage oraz Popek vs. Orsu Corsu odbędzie się w piątek 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wywiady na żywo przed GROMDA 15

O godzinie 15:00 na kanale Fansportu TV rozpocznie się program LIVE przed galą GROMDA. Na pewno nie zabraknie znakomitych gości i bohaterów dzisiejszego eventu! W czacie poniżej możecie zadawać pytania, które zostaną odczytane podczas transmisji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments