Piątek, 12 Lipca, 2024

The Savage na gorąco po face-to-face! Zabrał głos przed walką z Balboą [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 1 grudnia 2023, 12:15
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Simon Henriksen zabrał głos przed dzisiejszą galą GROMDA 15. Duńskiego chuligana czeka bardzo trudne wyzwanie, gdyż zmierzy się z fenomenalnym “Balboą”.

Bartłomiej Domalik to jeden z najlepszych zawodników w organizacji. Ma na swoim koncie brutalne nokauty i walkę o mistrzowski pas, w której uległ Mateuszowi Kubiszynowi. Niemal wszyscy stawiają go w roli dużego faworyta, jednak “The Savage” jest gotowy na pojedynek z “Balboą”.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

W wywiadzie na gorąco po face-to-face przyznał, że “Balboa” to bardzo trudny zawodnik. Podkreślił jednak, że jego poprzedni rywale również byli bardzo mocni, jednak to walczył z nimi w taki sposób, że wyglądali na łatwych przeciwników.

– Widziałem jego walki. Jest mocnym gościem, ale wielu zawodników jest twardych. Tak już jest, nic nie przychodzi łatwo. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale dlatego tutaj jestem. Chcę tej walki i jej potrzebuję. Wszystkie moje walki były z mocnymi rywalami, tylko ja sprawiłem, że to wyglądało na łatwe.

Sprawdź wywiady przed galą GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments