Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Gala Clout MMA 3 za darmo? Organizacja komentuje ostatnie doniesienia!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 7 grudnia 2023, 09:08
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia na temat darmowej gali Clout MMA 3. Teraz organizacja zabrała w tej sprawie głos i rozwiała wszelkie wątpliwości.

29 grudnia odbędzie się ostatnia w tym roku gala freakowa. Będzie to jednak wydarzenie bez udziału większej publiczności, gdyż od będzie się w studio. W związku z tym ceny biletów są naprawdę wysokie, co początkowo wywołało spore kontrowersje.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Clout MMA 3 za darmo?

Niedawno pojawiła się także niepotwierdzona informacja, że gala Clout MMA 3 miałaby być dostępna do obejrzenia za darmo. W tej sprawie portal Super Express Sport skontaktował się z rzecznikiem organizacji Mateuszem Sobieckim. Wyjaśnił on, że doniesienia są fałszywe.

Wydarzenie Clout MMA odbędzie się podobnie jak poprzednio w systemie PPV. Tym razem jednak ma obejść się bez problemów, jak w przypadku drugiej i pierwszej edycji. Organizacja nawiązała współpracę z firmą StreamOnline, czyli liderem na rynku streamingowym, który odpowiada za transmisję m.in. FAME czy Prime Show MMA:

– Informacje o transmisji gali w telewizji to tylko plotki. CLOUT MMA 3: Santa Clout będzie dostępna w systemie PPV razem z naszym nowym dostawcą, firmą StreamOnline. Już niedługo rusza sprzedaż transmisji PPV. Jeśli ktoś chciałby obejrzeć galę na żywo w studiu, wciąż dostępne są bilety VIP

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO