Piątek, 19 Lipca, 2024

Zadora wygwizdany po walce! Przegrywa pojedynek z Pasternakiem! [WIDEO]

Opublikowane 9 grudnia 2023, 22:36
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Sportowi kibice na FAME: Reborn również znaleźli coś dla siebie. Po mocnej walce otwarcia doszło do pojedynku Michała Pasternaka z Dominikiem Zadorą.

To kolejna pełna złej krwi walka na gali FAME: Reborn. Konflikt między panami rozpoczął się przed kilkoma miesiącami, choć obie strony różnią się co do jego genezy. Po licznych wyzwiskach koniec końców atmosfera się uspokoiła, ale pewne jest jedno – w klatce można liczyć na fenomenalną stójkową batalię!

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FAME-19-PPV-BANER.jpg

Michał Pasternak znany jest przede wszystkim z wybitnego grapplingu, ale to zostało mu odebrane dzisiejszego wieczoru. Walka w boksie nie premiowała jednak jedynie Dominika Zadory. “Japoński Drwal” znany jest bowiem przede wszystkim ze swoich kopnięć. Nie można jednak nie wspomnieć, że niedawno dosłownie zdemolował on Don Kasjo. Pasternak z kolei mimo poważnej kontuzji pokonał Pawła Tyburskiego.

FAME: Zadora vs Pasternak – RELACJA

RUNDA 1

Zadora szybko zajął środek klatki, ale to Pasternak postraszył prostym i szachował pozycją. Dominik został zamknięty na siatce, a rywal szukał kąsających prostych. Mocna kombinacja lewy-prawy “Wampira”. Michał atakuje, ucieka mu z linii ciosu “Japoński Drwal”, który szuka uderzeń na korpus. Pasternak markuje lewy, ale przestrzelił prawym. “Wampir” szuka mocnego sierpa, ale łatwo schodzi mu z linii Zadora, który poszukał jeszcze uderzeń na tułów i głowę.

RUNDA 2

Pasternak szuka prostych z lewej i prawej na głowę, Zadora próbuje odpowiadać i sięgnął żeber przeciwnika. Dominik walczy na wstecznym, ucieka przed ciosami “Wampira”. Pasternak cały czas napiera, zamyka na siatce “Japońskiego Drwala”, który uskakuje mu a to w lewą, a to w prawą stronę. Michał dużo częściej trafia, nawet jeśli jego ciosy lądują na gardzie. Lewy z luzu Zadory, ale odpowiada mu od razu przeciwnik. Pasternak coraz bliższy trafienia prawym krzyżowym po lewym.

RUNDA 3

Zadora musi skończyć Pasternaka, by myśleć o zwycięstwie. Trafił go krótkim lewym, ale Michał cały czas wywiera presję i sięga szybkimi prostymi. “Wampir” ma już dość uciekania “Japońskiego Drwala”, przyjął nawet cios na brzuch, by zachęcić go do ataku. Zadora nie korzysta z zaproszenia do otwartej wymiany i cały czas uskakuje mu po ogrodzeniu. Poirytowany Pasternak spycha z siebie rywala prosto na matę i szuka mocnego podbródka. Posłał jeszcze uderzenie po gongu.

Wynik walki: Michał Pasternak wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO