Piątek, 12 Lipca, 2024

Denis Załęcki i Wielki Bu otoczeni ochroną! Pierwsze spotkanie twarzą w twarz przed walką na Clout MMA 3 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 14 grudnia 2023, 08:58
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Za nami pierwszy program poprzedzający galę Clout MMA 3. Bohaterowie co-main eventu mieli okazję stanąć twarzą w twarz.

29 grudnia odbędzie się długo wyczekiwana walka pomiędzy Denisem Załęckim i Patrykiem Masiakiem. Mocno skonfliktowani zawodnicy byli zestawiani już kilkukrotnie i w różnych formułach, jednak nigdy nie udało się sfinalizować pojedynku.

Face-to-face przed Clout MMA 3

W końcu organizacja Clout MMA doprowadzi do starcia, które odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Początkowo gigantycznym faworytem był “Wielki Bu”, jednak kurs na niego zaczął szybko rosnąć.

Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk “Wielki Bu” Masiak1.57Fortuna
Denis “Bad Boy” Załęcki2.11Fortuna

Podczas wczorajszego programu Roast: Special zawodnicy mieli okazję na bezpośrednią wymianę zdań. Nie brakowało ogromnych emocji i złej krwi. Denis Załęcki w swoim stylu bardzo szybko się odpalał i słownie atakował rywala.

Zawodnicy stanęli także twarzą w twarz i wyjątkowo tym razem ochrona nie miała zbyt wiele pracy. “Bad Boy” bowiem nie zamierzał atakować “Wielkiego Bu”, jak miało to miejsce m.in. przy okazji walki z Alanem Kwiecińskim czy Danielem Omielańczukiem.

Kto wygra walkę na Clout MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO