Środa, 24 Lipca, 2024

Wrzosek zabrał głos po strzelaninie! Komentuje doniesienia mediów

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 14 grudnia 2023, 09:35
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos w sprawie wydarzeń, które rozegrały się w Holandii. Zawodnik KSW krótko skomentował sprawę i nie chce więcej poruszać tego tematu.

Były kickboxer aktualnie znajduje się w Holandii, gdzie przygotowuje się do styczniowego pojedynku. Na gali XTB KSW 89 stanie przed dużym wyzwaniem i po raz pierwszy zawalczy z rywalem o tak dużym doświadczeniu w MMA, jakim jest Ivan Vitasović.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wrzosek komentuje strzelaninę przed klubem

We wtorek po porannym treningu Wrzosek wraz z innym zawodnikiem KSW Markiem Samociukiem opuścił klub Hemmers Gym w Bredzie i wsiadł do zaparkowanego samochodu. Wtedy do auta podszedł czekający na zewnątrz mężczyzna i ostrzelał auto na polskich tablicach rejestracyjnych.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak informują dziennikarze z Holandii, sprawca nie został jednak zatrzymany i cały czas przebywa na wolności.

Gdy informacja o nieudanym zamachu obiegła polskie media, Wrzosek wydał krótkie oświadczenie i za pośrednictwem social mediów napisał:

– Dziękuję za troskę. Uspokajam, ja i Marek jesteśmy cali. Całą sytuację opisywaną przez media traktuję jako przypadek i nieporozumienie. Dementuję plotki zamachu na moje życie. Nie będę w tej sprawie udzielał żadnych wypowiedzi i komentarzy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO