Piątek, 19 Lipca, 2024

Najman komentuje odpalenie gaśnicy w studio! Chciał wprowadzić świąteczną atmosferę [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 16 grudnia 2023, 11:54
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Pierwsze spotkanie Marcina Najmana z Adrianem Ciosem przed galą Clout MMA 3 zakończyło się sporą ilością “dymów” w studio – dosłownie i w przenośni. “Cesarz freak fightów” nie widzi w tym jednak nic złego. Mógł w końcu wykorzystać gaśnicę do innych celów.

Jeszcze w tym roku, a dokładniej 29 grudnia, odbędzie się gala Clout MMA 3 pod nazwą Santa Clout. Karta walk pełna jest „dymogennych” zestawień, a za jedno z nich trzeba uznać rewanż Adrian Cios vs Marcin Najman. Panowie za sobą nie przepadają, o czym można było się przekonać na pierwszym programie Roast.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Najman w jego trakcie zaatakował Ciosa gaśnicą. W rozmowie z naszym kanałem Fansportu TV samozwańczy “Cesarz freak fightów” powiedział, że odpalenie gaśnicy miało jedynie podkreślić świąteczną atmosferę. Gdyby jednak postanowił faktycznie zaatakować Adriana, inaczej by z niej skorzystał.

Chodziło o zapruszenie, takie świąteczne. Prawda jest taka, że gdybym naprawdę mu chciał coś zrobić, to bym mu tą gaśnicą przy…bał w łeb. A tak, to go tylko po prostu “popsiukałem” – powiedział Marcin Najman. Freak fighter odniósł się też do dyskwalifikacji z pierwszego pojedynku z Ciosem oraz pojedynku z Mirosławem Oknińskim. Całość znajdziecie powyżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO