Wtorek, 23 Lipca, 2024

Szef KSW o kontrakcie Tomasza Adamka! Co z walkami dla FAME MMA? [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 18 grudnia 2023, 13:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Co z walką Tomasza Adamka dla FAME MMA? Szef organizacji KSW wyjaśnił, jak wyglądają szczegóły zakontraktowania byłego mistrza świata. 

Walka legend została oficjalnie potwierdzona. Podczas poniedziałkowej konferencji Tomasz Adamek został ogłoszony zawodnikiem największej polskiej organizacji MMA i po raz pierwszy stanął twarzą w twarz z Mamedem Khalidovem:

6-rundowe starcie bokserskie odbędzie się na dodatkowej gali XTB KSW: Epic. Zapoczątkuje ono serię wydarzeń, podczas których będzie dochodziło do zestawień różnych formuł czy mieszania zasad jak np. K-1 w małych rękawicach.

Wielu kibiców zastanawia się, jak wyglądają sprawy kontraktowe. Adamek został bowiem ogłoszony jako zawodnik freakowej federacji FAME MMA. O szczegóły zapytany został Martin Lewandowski, który rozmawiał z fansportu.pl:

– Nie wiem, jaki ma zapis i jaki kontrakt Tomek. Oczywiście ja wiem, co mam podpisane. Poprosiłem, żeby nie było jakichś niepotrzebnych zgrzytów, żebym dostał oficjalnego maila, że nikt nie rości sobie do niego praw – przyznał, zapewniając, że nie będzie żadnych niejasności i konfliktów z FAME, jeśli chodzi o kontrakt.

Sprawdź wywiad z Mateuszem Borkiem:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO