Wtorek, 23 Lipca, 2024

Najdroższa walka Polaków! Rekordowe gaże za starcie Adamek vs Khalidov

Fot. KSW
Opublikowane 19 grudnia 2023, 14:57
przez Przemek Krautz
2
8
Brak komentarzy

Szef KSW nie unikał odpowiedzi na pytanie o gaże za walkę legend. Nie pozostawił wątpliwości w sprawie pieniędzy, jakie zarobią bohaterzy main eventu zapowiedzianej w poniedziałek gali.

Największa polska federacja postanowiło po raz kolejny dać kibicom walkę legend. Widzieliśmy już starcia Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą i Mamedem Khalidovem. Tym razem jednak będzie to coś wyjątkowego, gdyż starcie odbędzie się na zasadach boksu.

W walce wieczoru XTB KSW: Epic Mamed spróbuje swoich sił w nowej formule i zmierzy się z Tomaszem Adamkiem, jednym z najlepszych pięściarzy w historii Polski. Panowie mają już za sobą pierwsze face-to-face:

Jak wiadomo, tacy zawodnicy zarabiają gigantyczne pieniądze, większe od gwiazd freak fightów. Kilka rekordowym gaż ma na swoim koncie sam Mamed. Najpierw o największej polskiej wypłacie mówiło się przy okazji walki z Materlą, następnie z Roberto Soldiciem, a ostatnim razem z Pudzianowskim. Kiedy mierzył się z byłym strongmanem szefowie KSW mówili o tym, że to najdroższa walka w historii europejskiego MMA.

Tym razem jednak rekord ma zostać ponownie pobity. W rozmowie z InTheCagePL Martin Lewandowski zapytany o to, czy zawodnicy dostaną największe gaże, jeśli chodzi o starcie dwóch Polaków, odpowiedział:

– Myślę, że tak. Myślę, że tak. Też wszystkich wynagrodzeń nie znam pozostałych, ale śmiało, można tak powiedzieć. Przy takich nazwiskach i takich, których myślimy, to będzie mocna i udana gala.

Zobacz wywiady po ogłoszeniu walki:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO