Piątek, 19 Lipca, 2024

Walka Gamrota w KSW!? Szef organizacji wyjaśnia, czym są gale Epic

Fot. YouTube
Opublikowane 19 grudnia 2023, 12:30
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

W miniony poniedziałek odbyła się niezapowiedziana konferencja KSW, podczas której organizacja odsłoniła karty i m.in. zapowiedziała głośny pojedynek.

Przede wszystkim potwierdzony został pojedynek dwóch polskich legend. Były mistrz świata w boksie Tomasz Adamek stanie do walki z Mamedem Khalidovem. Starcie jest zakontraktowane w formule bokserskiej w dużych rękawicach na dystansie 6 rund. “Góral” oświadczył, że nie zamierza toczyć pojedynków na żadnych innych zasadach.

Starcie odbędzie się na gali XTB KSW: Epic w lutym. Jest to pierwsze dodatkowe wydarzenie organizowane przez największą polską federację. Jak się okazuje, będą to osobne gale, na których dojdzie do starć nie tylko w formule MMA tak jak dotychczas.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Walka Gamrota w KSW?

Martin Lewandowski zapowiedział, że zobaczymy różne formuły i konfrontacje zawodników wywodzących się z innych dyscyplin. Na ten moment nie zdradził, o jakie konkretnie starcia chodzi, jednak karta walk ma być naprawdę ciekawa i możemy spodziewać się np. K-1 w małych rękawicach, a w przyszłości także Muay Thai czy pojedynków grapplerskich.

– Walka grapplingowa Mateusza Gamrota mogłaby się odbyć, oczywiście. To jest właśnie to otwarcie nowe, bo rzeczywiście zawodnicy, oczywiście nie mówię, że wszyscy, bo nie wszyscy mają takie zgody, ale daje to jakąś tam możliwość, że jeśli nie możesz w boksie, nie możesz w MMA, to możesz na przykład w grapplingu albo inne formuły. Jest to bardzo świeży projekt, dopięty w ciągu 2 miesięcy.

Zobacz wywiady po ogłoszeniu walki:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO