Czwartek, 18 Lipca, 2024

Parnasse skomentował wypowiedź Ziółkowskiego! “Nic nie robisz w życiu tylko o mnie mówisz”

Opublikowane 20 grudnia 2023, 10:11
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Salahidne’a Parnasse’a. Francuz ewidentnie śledzi polskie media, gdyż bardzo szybko odpowiedział na słowa Mariana Ziółkowskiego.

Salahdine Parnasse podczas ostatniej gali KSW w tym roku kalendarzowym przystąpił do próby przejęcia tronu trzeciej kategorii wagowej. Gdyby mu się to udało, zapisałby się złotymi zgłoskami w historii MMA. Fani spodziewali się spektaklu w klatce, jednak wszystko zakończyło się dość monotonnym 25-minutowym pojedynkiem.

Ostatecznie Adrian Bartosiński wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Parnasse zaproponował rewanż na kwietniowej gali w stolicy Francji, co spodobało się polskiemu mistrzowi. Ten pomysł nie spodobał się Marianowi Ziółkowskiemu, który swoje mocne stanowisko wyraził w programie MMA Studio.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Adrian Bartosiński powiedział: ”jestem za rewanżem w Paryżu, nigdy tam nie byłem”. No to, powiem ci Adrian – nie będziesz tam. Chyba, że w roli turystycznej, tak bym to sformułował. Na jakiej zasadzie ma być ten rewanż? Mieliśmy nudną walkę. (…) Z całym szacunkiem dla Adriana, ale nie widzę tu rewanżu. Jedyne sensowne zestawienie jest moje z Parnassem.

Salahdine Parnasse odpowiedział Ziółkowskiemu

Wycinek z wypowiedzią “Golden Boya” szybko obiegł Internet. Dotarł też do Salahdine’a, który odpowiedział byłemu mistrzowi wagi lekkiej po polsku:

Od półtora roku, nic nie robisz w życiu tylko o mnie mówisz. Jestem poważnym zawodnikiem i chcę się rozwijać. Miałeś 3 szanse, żeby się ze mną zmierzyć. Nie skorzystałeś. Przestań mówić na mój temat.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO