Wtorek, 23 Lipca, 2024

Denis ujawnia szczegóły negocjacji! Zarzuca Wielkiemu Bu kłamstwo! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 grudnia 2023, 18:39
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Denis Załęcki ujawnił, jak wyglądały negocjacje jego walki z “Wielkim Bu”. Torunianin wyjaśnił, jaką rolę we wszystkim odegrał jego ojciec.

Po wielu miesiącach głośnego konfliktu w końcu dojdzie do walki Denis Załęcki vs “Wielki Bu”. Panowie spotkają się w klatce podczas Clout MMA 3 w formule K-1. Sporo mówiło się na temat zasad pojedynku, który rzekomo miał się odbyć w boksie.

Całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

Patryk Masiak w jednym z wywiadów mówił, że w negocjacjach starcia udział brał Dawid Załęcki. Denis wytłumaczył w wywiadzie dla naszego kanału Fansportu TV, jak wyglądały rozmowy z federacją co do formuły. Przy okazji wbił szpilkę w nieprawdomównego oponenta.

– Powiem ci szczerze od a do z, jak to wyglądało, bo “Buła” to jest kłamca. Nienawidzę takich fałszywych ludzi, już mu to mówiłem… – zaczął Denis. – Federacja złożyła ofertę, nie chciałem, wybłagali. Tylko było “czy dam mu walkę?”, nie było pytania o zasady. Później zadzwoniłem do szefa i mówię: “rozumiem, że bijemy się w K-1?” On, że: nie, w boksie. Powiedziałem: bijemy się w K-1, albo tej walki nie ma. (…) Troszeczkę pokłóciłem się z federacją i dzwonili do mojego ojca. Ja się ojcem nie wyręczałem, byłem zdenerwowany. Niech się “Buła” cieszy, że ta walka jest, bo ta walka jest dzięki mojemu ojcu.

Kto wygra walkę na Clout MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO