Piątek, 19 Lipca, 2024

Natan zostanie upokorzony? Denis zdradził taktykę na Clout MMA 3! [WIDEO]

Fot. FAME MMA/Clout MMA
Opublikowane 26 grudnia 2023, 09:35
przez Jakub Hryniewicz
2
3
Brak komentarzy

Na najbliższej gali Clout MMA 3 możliwe, że dojdzie do pojedynku Natana Marconia z Denisem Załęckim. Torunianin w Q&A na naszym kanale zdradził dwa pomysły na rozegranie tego starcia.

Jeśli wszystko powiedzie się zgodnie z planem, Denis Załęcki na gali Clout MMA 3: Santa Clout stoczy 2 walki jednego wieczoru. Najpierw “Bad Boy” spotka się na zasadach K-1 z “Wielkim Bu”, a jeśli zostanie dopuszczony przez lekarzy, czeka go starcie z Natanem Marconiem.

Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” MasiakDenis „Bad Boy” Załęcki1.502.25Fortuna
Denis “Bad Boy” ZałęckiNatan “Bóg Estetyki” Marcoń1.065.96Fortuna

Natanowi nikt nie daje najmniejszych szans w pojedynku z Torunianinem. Sam Denis też jest przekonany o swojej wygranej. “Bad Boy” w Q&A na kanale Fansportu TV został zapytany przez jednego z fanów o to, czy ma zamiar szybko skończyć Marconia, czy jednak zdominować go na pełnym dystansie. Załęcki przyznał, że wciąż myśli, który z dwóch planów wdroży:

– Zastanawiam się. Pierwszy plan jest taki, żeby zdobyć dosiad, wykluczyć mu ręce i po prostu liściami go [potraktować], żeby sędzia nie przerwał. Albo złapać go w zapaśniczy rzut, co umiem bardzo dobrze, rzucić go, żeby spadł na kark.

Zobacz też wywiad z Denisem Załęckim:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO