Czwartek, 18 Lipca, 2024

Natan zniszczył klatkę do face to face! Kolejna awantura na konferencji Clout MMA 3! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 27 grudnia 2023, 22:48
przez Jakub Hryniewicz
0
9
Brak komentarzy

Za nami jedyna konferencja przed galą Clout MMA 3, na której nie zabraknie mocnych starć. Emocje buzują wśród freak fighterów, co mogliśmy zobaczyć na face to face, które zakończyło wydarzenie!

Podczas Clout MMA 3: Santa Clout Denis Załęcki najpierw zmierzy się z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem na zasadach K-1 w małych rękawicach. Następnie, jeśli będzie w stanie i dostanie pozwolenie od lekarzy, czeka go starcie z Natanem Marconiem, tym razem w MMA.

Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak2.25 – 1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.06 – 5.96Fortuna

Natan Marcoń zniszczył specjalną klatkę Clout MMA!

Obie te walki poprzedzone były głośnymi konfliktami z udziałem “Bad Boya”. Atmosfera między nim, a Masiakiem zdecydowanie ostygła, niemniej jednak panowie na face to face stanęli w Icewallu. Jest to specjalna konstrukcja, która powinna zapobiegać rękoczynom w trakcie spotkań podwyższonego ryzyka.

Powinna, gdyż jak się okazało chwilę później – jeśli ktoś bardzo chce zrobić “dymy”, to jest ona niewielką przeszkodą. Natan Marcoń bowiem zobaczywszy Denisa Załęckiego okopał szybę z pleksi, która ich oddzielała. Ta wypadła z zawiasów, torując Torunianinowi drogę do rywala. We wszystko wmieszał się dodatkowo Denis Labryga i mieliśmy powtórkę z wcześniejszej zadymy!

Sprawdź wywiady po konferencji:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO