Wtorek, 23 Lipca, 2024

Kontuzjowany Labryga rozwalił kulę na plecach Natana! Marcoń zabrał głos po awanturze [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2023, 11:20
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Natan Marcoń zabrał głos po konferencji przed galą Clout MMA 3. Skutecznie udało mu się sprowokować aż trzy osoby, które rzuciły się na niego w trakcie wydarzenia.

Kontrowersyjny freak fighter już jutro zmierzy się z Denisem Załęckim lub Denisem Labrygą. Wszystko zależy od tego, czy lekarze dopuszczą “Bad Boya” do pojedynku, gdyż najpierw zawalczy on z “Wielkim Bu”.

Całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.04 – 6.69Fortuna

W trakcie konferencji Natan robisz wszystko, aby doprowadzić do jak największych dymów. W pewnym momencie rzuciły się na niego aż trzy osoby, w tym Bartosz Szachta, Załęcki oraz kontuzjowany Labryga. Na tym jednak się nie zakończyło.

Kiedy stał twarzą w twarz z “Bad Boyem”, zniszczył specjalną szybę, która oddzielała rywali. Wówczas Załęcki wystartował w jego stronę, a Natan błyskawicznie schował się za ochroną. Z drugiej strony jednak na jednej nodze doskoczył do niego Labryga, który zaczął go bić kulą ortopedyczną. Jej część poleciała nawet pod scenę.

Po wszystkim tak Marcoń na swoim Twitterze skomentował te wydarzenia – Dzięki Labryga za atak w plecy kulą (rozwalił mi metalową kulę na plecach), kiedy trzymali mnie ochroniarze na ziemi i atakował Załecki.

Poniżej znajdziesz nagranie z awantury:

Sprawdź wywiady po konferencji:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO