Środa, 24 Lipca, 2024

Labryga ukarany przez Clout MMA! Kosztowny atak kulą na Natana Marconia!

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2023, 14:27
przez Jakub Hryniewicz
4
40
Brak komentarzy

Atak Denisa Labrygi na Natana Marconia nie został puszczony płazem. Freak fighter otrzymał od federacji pokaźną karę finansową!

Wczoraj po raz kolejny od początku konfliktu zawodnicy spotkali się na konferencji prasowej przed Clout MMA 3: Santa Clout. Ich starcie odbędzie się na gali, jeśli Denis Załęcki po walce z “Wielkim Bu” nie zostanie dopuszczony przez lekarzy do pojedynku z Natanem. Marcoń i Labryga spotkają się w formule “PUNCHAIR”, której zasady Denis wyjaśnił na konferencji.

Kartę walk Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna

Jak można było się spodziewać, podczas medialnego spotkania nie zabrakło dymów. W pewnym momencie Natana zaatakowały aż 3 osoby, w tym również Denis Labryga. Freak fighter ze względu na kontuzję kolana poruszał się o kulach i jednej z nich użył, by uszkodzić oponenta. Niedługo później freak fighter z Głogowa zrobił to ponownie – podczas nieudanego face to face’a Marconia z Załęckim.

Clout MMA nie puściło tej sytuacji płazem. Dziś w social mediach organizacji pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym poinformowano o pokaźnej karze finansowej nałożonej na zawodnika.

CLOUT MMA stanowczo sprzeciwia się nagannemu zachowaniu Denisa Labrygi wobec Natana Marconia, do którego doszło podczas konferencji przed CLOUT MMA 3: Santa Clout. Organizacja zdecydowała o nałożeniu kary na Denisa Labrygę w wysokości 50 procent wynagrodzenia za walkę.

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA 3!

Oświadczenie Clout MMA:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
40
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO