Środa, 24 Lipca, 2024

Krwawa walka 2vs2! Świstak i Mavs brutalnie demolują swoich rywali! [WIDEO]

Opublikowane 29 grudnia 2023, 20:31
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Oficjalnie rozpoczęła się karta walk gali Santa Clout! W pierwszej darmowej walce obejrzeliśmy pojedynek drużynowy Mavs i Świstak zmierzyli się z ekipą Anteny i Banersky’ego.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Freakowa organizacja w świąteczno-noworocznym okresie postanowiła dostarczyć kibicom dodatkową rozrywkę! Gala Clout MMA 3: Santa Clout to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć głośnych nazwisk. W końcu zobaczymy walkę Denis Załęcki vs Wielki Bu, a jeśli “Bad Boy” będzie w stanie, wówczas stoczy kolejny pojedynek z Natanem Marconiem. W rozpisce znalazło się też miejsce dla postaci znanych z innych sportów, jak Tomasz Hajto, Jakub Wawrzyniak, czy Zbigniew Bartman.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kartę walk Clout MMA 3 otworzyło starcie 2 na 2. Wystąpili w nim zawodnicy, którzy swój debiut mieli na poprzedniej edycji. Brali oni udział w historycznej walce Boro na 10, ale żaden nie potrafił pokonać frek fightera. Teraz Mavs i Świstak połączyli siły, by zmierzyć się ze Anteną i Banerskym.

Clout MMA 3: Świstak & Mavs vs Antena & Banersky – RELACJA

RUNDA 1

Świstak szybko doszedł do Anteny, Mavs ruszył cios za cios z Banerskym. Baner bronił się kopnięciami, ale rywal mocno wchodził z frontem i boksował. Świstak i Antena po mocnym początku zwolnili. Dużo klinczu w obu parach, sędziowie mają problem z komendami sędziów. Był nokdaun Mavsa, Banersky wrócił jeszcze do walki. Od razu Mavs ruszył z potężnymi prawymi, ale zaraz oberwał kopnięciem poniżej pasa Baner. Sporo akcji w ostatnich sekundach, Baner próbował jeszcze odbić się na rywalu.

RUNDA 2

Panowie wracają do tych samych par, Mavs mocno zaczął obijać Banera. Antena poluje na potężny cios, Świstak sprytnie doskakuje z kąsającymi ciosami. Mavs coraz bardziej rozbija przeciwnika, Baner opada z sił inkasując ciosy na głowę i korpus. Wylądował na macie Banerskym a sędzia po liczeniu przerwał jego starcie!

Walkę z Anteną kontynuować będzie Świstak. Antena szuka lewego prostego, Krystian wszedł z impetem, musiał uciekać rywal. Stępień szukał kopnięcia niczym z capoeiry. Narożnik Świstaka podpowiada, że przeciwnik nie ma sił Bajor trafił jeszcze potężnym ciosem i wygrywa walkę!

Wynik walki: Mavs & Świstak wygrali walkę w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO